אספקת שירותי הובלה

אספקת שירותי הובלהוביצוע שליחויות שונות למגוון יעדים בחו"ל: עדי מאזור הרצליה הייתה זקוקה לשירותי שליחויות לחו"ל- לגרמניה על בסיס קבוע וזאת כיוון שהיא הינה בעלת עסק למכירת מוצרי נוי שונים אשר מיובאים בעיקר מגרמניה.

הובלות בהרצליה

לפיכך, היא הייתה זקוקה לחברת הובלות ושליחויות מעולה אשר מספקת שירותי הובלה וגם ביצוע שליחויות ברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הלקוחות- אם זה לקוחות פרטיים וגם אם זה לקוחות עסקיים מגוונים ביותר. מדובר על כלים שבירים ופריטים שבירים ועדינים רבים אחרים אשר יש צורך להעביר מגרמניה לארץ וגם לעתים ביצוע שליחויות מהארץ לגרמניה. החברה שלנו מספקת גם שירותי הובלה ושליחויות בסגנון שכזה.

עדי רצתה כמובן כי בין החברה לבינה יהיה איזה הסכם כתוב וחתום אשר מתייחס לתדירות ביצוע השליחויות והובלות שכאלו וכמובן המחיר הסופי אשר סוכם עליו לאחר פגישה בין עדי לבין נציג בכיר מטעם החברה.

מדובר גם על פגישה אשר בה הוצג בפני עדי גובה הביטוח אשר מכסה נזקים שונים במהלך ביצוע שליחויות והובלות בין גרמניה לבין העסק שלה באזור הרצליה וגם כמובן גובה הפיצויים אשר מגיעים לה במקרה ואכן נגרם נזק כלשהו- כמובן הסבירות לכך הינה נמוכה ביותר אך עדיין אנו לא רוצים כי הלקוח\ה יחששו ולכן מספקים כיסוי ביטוח מלא ונושא הפיצויים תמיד מעוגן בתוך ההסכם. עדי כתבה לנו מספר מילות תודה: " אני חייבת לציין כי העבודה עם חברת ההובלה והשליחויות שלכם הייתה ממש עבודה נהדרת ומרגיעה ביותר.

הובלות קטנות בתל אביב

הרגשתי כי אני יכולה לסמוך עליכם לגמרי וגם אנשי המקצוע אשר פועלים מטעם החברה שלכם תמיד עושים עבודה מצוינת ותמיד פועלים בצורה מקצועית ובצורה זהירה ביותר וכמובן זה שקיבלתי מכם הסכם כתוב וחתום בהחלט תרמה רבות לשקט הנפשי שלי. אני מודה לכם רבות על כך. ! אספקת שירותי הובלה יתר על כך, אני גם רוצה להגיד לכם המון תודה על כך שעשיתם עבודה כה איכותית ומקצועית במהלך ביצוע ההובלה מהנמל הימי ונמל התעופה ועד בית העסק שלי בהרצליה.

אני קצת חששתי כי יש המון פריטים שבירים ומאוד עדינים אשר גם הינם יקרים ביותר ואסור כי יינזקו בדרך כלשהי ולכן אני מודה לכם המון כי הסבתם לי נחת והמון שביעות רצון מדרך הפעולה והעבודה שלכם והחוזה תקף לעוד כמה חודשים ואני חושבת כי האופציה להארכה הינה בהחלט אופציה אשר אני לא שוללת בכלל והינה בהחלט אופציה ריאלית- אני מאוד רוצה להמשיך ולעבוד יחד עמכם גם בעתיד הקרוב ואני גם רוצה בהזדמנות זאת להמליץ עליכם בחום".

חשוב לזכור כי כאשר מדובר על ביצוע הובלות כמו גם ביצוע שליחויות של מסמכים חשובים וגם של סחורות ושל מוצרים מהותיים ביותר מיעד מסוים בארץ לאירופה או לארצות הברית או ליעדים נבחרים אחרים אז בהחלט מדובר על עמידה מלאים בזמנים וגם בכלל ההתחייבויות האחרות של החברה כלפי הלקוח\ה ונושא האכיפה של התחייבויות אלו תמיד מעוגן בתוך הסכם כתוב וחתום בין החברה לבין הלקוח\ה. פנו אלינו עוד היום דרך המספר אשר מופיע באתר ותוכלו להתרשם בעצמכם מרמת הביצוע ורמת המקצועיות של החברה".

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress